HAKKIMIZDA


     1968 yılından bugüne sektörde bulunan Zafer KASAP tarafından 1983 yılında İzmir 2. Sanayi Sitesi’nde kurulan firmamız kısa süre sonra taşınarak İzmir Çankaya’da 17 m2 dükkanında çalışma yaşamına cıvata,somun,hırdavat ve el aletleri ticaretiyle devam etmiş ve ülkemizde sanayinin gelişmesine paralel olarak ticaret hayatındaki farklılıklara hızla ayak uydurmuş, 1994 yılında ilk şubesini Hırdavatçılar Çarşısı/ Yenişehir’de açmıştır. 1998 yılından itibaren ise Hırdavatçılar Çarşısı - Yenişehir adresinde Şubelerini birleştirerek şu anda 1750 m2’lik kapalı alanda faaliyetine devam etmektedir.

     Bağlantı elemanları, el aletleriyle beraber special ürünleri de bir arada sunan firmamız, bilgi ve tecrübesiyle özel imalat gerektiren bağlantı elemanlarının temininde kalite belgeleri ve ısıl işlem raporlarıyla ihtiyacınız olan ürünleri termin gününde hizmetinize sunacak ekibini oluşturmuştur. Ayrıca kurulduğu günden bugüne BOSCH Elektrikli El Aletleri çeşitlerini de ürün yelpazesinde bulunduran firmamız 2000 yılından itibaren Bosch Bayiliğini alıp kısa sürede “Bosch Sistem Uzmanı” ünvanını almıştır. Elektrikli El Aletleri konusunda da sektörümüze ve son kullanıcılara yönelik satış ,eğitim ve servis hizmetlerine ulaşmada sağladığı kolaylıkla bölgemizde söz sahibi olmuştur.

     Bugün ülkemizde ve dünyada sektörün önde gelen firmalarının bir çoğunun bayisi ya da satıcısı olarak sanayimize destek vermek ve satışa sunduğumuz malların devamlılığını sağlayarak üstlenmiş olduğumuz “Müşterilerimizin memnuniyetini koruyup, ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak ve zamanında karşılamak “diye ifade edebileceğimiz misyonumuzu sonuna kadar devam ettirmek temel ilkemizdir.

     Zafer Cıvata çalışma hayatınızın ve hobilerinizin dostudur. Çalışma yaşamınızı paylaşır. Dün,bugün ve yarınlarda, dostlukları paylaşmak için…

 

BOSCH YETKİLİ SATICI BELGESİ